Philip Morris wspiera akcją BTL-ową sprzedaż marki papierosów Bond Street

Koncern tytoniowy Philip Morris Polska SA przygotował dwumiesięczną akcję w postaci konkursu konsumenckiego pod hasłem "Bond Street - więcej słońca"...

Koncern tytoniowy Philip Morris Polska SA przygotował dwumiesięczną akcję w postaci konkursu konsumenckiego pod hasłem "Bond Street - więcej słońca" wspierającą sprzedaż papierosów marki Bond Street. Uczestnicy w zamian za określoną liczbę folii z paczek papierosów mogą otrzymać nagrody gwarantowane (aparaty fotograficzne - za 30 folii dla pierwszych 500 osób; ręczniki plażowe - za 15 folii dla 5 tys. osób; materace - za 10 folii dla 5 tys. osób i maty plażowe - za 5 folii dla 10 tys. osób). Jako nagrody główne producent przygotował wycieczki do Grecji dla 3 uczestników i 10 cyfrowych kamer wideo (warunkiem jest przesłanie krótkiego opisu wakacyjnej przygody). Konkurs prowadzony będzie do końca czerwca br. Za strategię i kreację związaną z tą akcją odpowiedzialna jest agencja reklamowa Upstairs Young & Rubicam, natomiast jej realizację zlecono agencji Euro RSCG Marketing House. Informacje o konkursie zamieszczone są na kuponach wewnątrz paczek, wsparciem są również materiały POS w punktach sprzedaży (pack displaye, wobblery i podstawki na bilon) oraz informacje w prasie handlowej. Philip Morris wprowadził na polski rynek międzynarodową markę Bond Street plasowaną w średnim segmencie cenowym w listopadzie ub.r. i według jego danych w ciągu trzech miesiący zdobyła ona 1,2 proc. udziałów rynkowych w sprzedaży detalicznej (dane za styczeń 2004 r. - za ACNielsen; źródło: Philip Morris Polska). Papierosy Bond Street sprzedawane są w dwóch wariantach: full flavour (subst. smol. 11 mg/papieros i 0,8 mg/pap. - nikotyny) oraz light (subst. smol. 8 mg/pap. i 0,6 mg/pap. nikotyny); maksymalna cena detaliczna paczki tych papierosów wynosi 3,95 zł. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.