Elle Macpherson udzieli wsparcia Breakthrough Breast Cancer

Popularna modelka Elle Macpherson będzie bohaterką kampanii społecznej dotyczącej przeciwdziałania chorobom nowotworowym piersi u kobiet prowadzonej pod hasłem "Fashion Targets...

Popularna modelka Elle Macpherson będzie bohaterką kampanii społecznej dotyczącej przeciwdziałania chorobom nowotworowym piersi u kobiet prowadzonej pod hasłem "Fashion Targets Breast Cancer 2004". Projekt przygotowała organizacja Breakthrough Breast Cancer. Za budżet strategii i kreacji odpowiedzialna jest agencja reklamowa Rainey Kelly Campbell Roalfe/Y&R. W reklamach wykorzystano zdjęcia wykonane przez Ellen von Unwerth. W pierwszej fazie akcji reklamy pojawią się w prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej. W połowie lata br. spot reklamowy będzie emitowany w kinach. Sieć sklepów z odzieżą River Island udostępni na rzecz akcji powierzchnie reklamowe w witrynach sklepowych, natomiast firmy Dorothy Perkins, Kookai, Selfridges i Harvey Nichols rozpoczną sprzedaż specjalnie dedykowanych koszulek. Zasięg mediowy akcji prawdopodobnie zostanie poszerzony o powierzchnie reklamowe na autobusach i budkach telefonicznych. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.