Grzegorz Jarosz przechodzi ze Starcomu do biura reklamy TVN24

Biuro reklamy TVN24 wdraża program zmian organizacyjnych i osobowych. Powołano sekcję agencyjną odpowiedzialną za współpracę z agencjami i domami mediowymi....

Biuro reklamy TVN24 wdraża program zmian organizacyjnych i osobowych. Powołano sekcję agencyjną odpowiedzialną za współpracę z agencjami i domami mediowymi. Funkcje specjalistów ds. obsługi klienta sekcji agencyjnej pełnią Renata Wysocka i Anna Duda-Lewandowska. Do tego zespołu dołączył Bartosz Duma, zatrudniony dotychczas w biurze reklamy Onet.pl na stanowisku specjalisty ds. obsługi kluczowych klientów. Duma przejmie obsługę części agencji wcześniej współpracujących z Wysocką i Dudą-Lewandowską. Piotr Jaremek pozostaje na stanowisku specjalisty ds. obsługi klientów bezpośrednich. W przyszłości zespół ten będzie jeszcze rozbudowany. Ewa Brzezińska, dotychczas pracująca w Onet.pl na stanowisku kierownika ds. multimediów, będzie odpowiedzialna za rozwój ofert specjalnych i nowych mediów, wykorzystując w tym celu potencjał kontentu i zaplecze technologiczne stacji tematycznych Grupy ITI. Piotr Lange pełni funkcję menedżera sekcji sprzedaży specjalnej i jest odpowiedzialny za sponsoringi i specjalne akcje reklamowe dla klientów. Do zespołu biura reklamy TVN24 dołączył również Grzegorz Jarosz, dotychczas menedżer w domu mediowym Starcom. Będzie odpowiedzialny za wdrażanie specjalnego projektu w strukturze biura reklamy TVN24. Jego szczegóły nie zostały podane. Biuro reklamy TVN24 poza sprzedażą czasu reklamowego w TVN24 obsługuje pozostałe kanały tematyczne TVN-u - TVN Turbo i TVN Meteo. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.