Robin Steinberg z Carata szefem nowego departamentu MediaVest w USA

Dom mediowy MediaVest w USA, należący do grupy Starcom MediaVest, otwiera nowy dział odpowiedzialny za zakup mediów drukowanych. Szefem tego...

Dom mediowy MediaVest w USA, należący do grupy Starcom MediaVest, otwiera nowy dział odpowiedzialny za zakup mediów drukowanych. Szefem tego departamentu będzie Robin Steinberg, dotychczas odpowiedzialny za zakup prasy dla koncernu Pfizer w domu mediowym Carat. MediaVest nie miał dotychczas samodzielnego departmentu dedykowanego zakupowi mediów drukowanych. Dlatego na przykład zakup prasy dla koncernu Kraft Foods odbywał się do tej pory poprzez biuro siostrzanej agencji - Starcomu w Chicago, a dla pozostałych klientów zajmowały się tym zespoły planningowe MediaVest. Teraz team obsługujący Kraft Foods zostanie przeniesiony do Nowego Jorku. Nowy departament MediaVest zostanie w pełni uruchomiony w czerwcu br. ("Brand Republic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.