Ciszewski PR podpisał trzymiesięczną umowę z LG Electronics

Ciszewski Public Relations rozpoczyna współpracę z firmą LG Electronics przy obsłudze produktów z branży RTV i IT. LG Electronics zdecydował...

Ciszewski Public Relations rozpoczyna współpracę z firmą LG Electronics przy obsłudze produktów z branży RTV i IT. LG Electronics zdecydował się na tę agencję, nie rozpisując przetargu, ale bazując na doświadczeniach firmy w tym zakresie. Ciszewski PR obsługiwał przez lata m.in. firmy Sony i Nokia. Umowę z LG Electronics, jak powiedział Jerzy Ciszewski, szef agencji, podpisano wstępnie na trzy miesiące, ale jeśli współpraca pomyślnie się ułoży, umowa prawdopodobnie będzie przedłużona. Nie ujawniono wartości kontraktu. LG Electronics jest międzynarodowym koncernem działającym na 150 rynkach i oferującym urządzenia AGD, RTV, a także komputery, klimatyzatory oraz monitory i telewizory. (MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.