Cersanit kontynuuje współpracę z agencją reklamową Art FM

Firma Cersanit SA, produkująca ceramikę łazienkową, będzie kontynuować współpracę z agencją reklamową Art FM, a tym samym trwający od kilku...

Firma Cersanit SA, produkująca ceramikę łazienkową, będzie kontynuować współpracę z agencją reklamową Art FM, a tym samym trwający od kilku tygodni przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną tej firmy został zakończony. Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie się planowaniem i zakupem mediów na potrzeby kampanii reklamowych marki Cersanit, ale kwestia ta powinna się wyjaśnić w następnym tygodniu. Nazwy agencji reklamowych i domów mediowych, które ubiegały się o budżet Cersanitu, nie zostały ujawnione. W ostatnim czasie ze stanowiska dyrektora marketingu firmy Cersanit SA odszedł Mariusz Szmit, który pracował w Cersanicie od września ub.r., a obecnie przeszedł na stanowisko prezesa firmy Perła Browary Lubelskie SA. Wojciech Szczepaniak, dotychczasowy prezes browarów w Lublinie, rozstał się z firmą. Szmit trafił do Cersanitu bezpośrednio po rozstaniu się z Browarami Lubelskimi SA. Obecnie w Cersanicie SA trwa proces rekrutacji na stanowisko dyrektora marketingu. Powinien się on zakończyć w ciągu czterech tygodni. (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.