Marka soków Clippo ulegnie rozszerzeniu, planowane działania reklamowe

Aronia SA w kwietniu br. zmieni opakowania swojej flagowej marki - soków, napojów i nektarów Clippo. W maju wprowadzi na...

Aronia SA w kwietniu br. zmieni opakowania swojej flagowej marki - soków, napojów i nektarów Clippo. W maju wprowadzi na rynek nową linię produktów pod marką Clippo. Planuje także kampanię reklamową (magazyny kolorowe i prasa handlowa), która wsparłaby debiut rynkowy nowej linii produktów, za którą będzie odpowiadać m.in. dom mediowy Carat Polska. Przedstawiciele Aronii SA nie ujawnili szczegółów dotyczących działań reklamowych ani planów marketingowych firmy. Ostatnia kampania reklamowa marki Clippo z wykorzystaniem outdooru i telewizji zrealizowana była dwa lata temu. Działaniami PR na rzecz Aronii SA zajmuje się od marca br. agencja Pegasus Public Relations. Aronia SA jest częścią międzynarodowego koncernu Eckes-Granini i oprócz marki Clippo sprzedaje soki premium pod brandem Granini. Na przełomie listopada i grudnia ub.r. Clippo miało 2,2-proc. udział ilościowy i 2,8-proc. udział wartościowy w ogólnopolskim rynku soków, napojów i nektarów (według MEMRB). (MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.