Analitycy rynku spekulują na temat zawyżenia wyników finansowych przez Publicis Groupe

Magazyn "Marketing Services Financial Intelligence" ogłosił na swoich łamach, że rezultaty finansowe podawane przez Publicis Groupe mijają się z rzeczywistą...

Magazyn "Marketing Services Financial Intelligence" ogłosił na swoich łamach, że rezultaty finansowe podawane przez Publicis Groupe mijają się z rzeczywistą sytuacją finansową grupy. Zdaniem magazynu w 2003 r. mimo przejęcia Bcom3 po opodatkowaniu zyski grupy wynosiły 150 mln euro, co było nieznacznym wzrostem w stosunku do 2002 r., kiedy zamknęły się one kwotą 147 mln euro. Ponadto, jak informuje magazyn, ceny za akcję Publicis Groupe spadły z 1,08 euro w 2002 r. do 0,75 euro w 2003 r. i grupa nie zdołała dokonać znaczącego postępu w kwestii rezerw czy aktywów, które albo się zmniejszyły, albo zostały zamrożone na wcześniejszym poziomie. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.