Publicis Groupe wprowadza zmiany w należących do niej sieciach domów mediowych

Dwie sieci domów mediowych wchodzące w skład Publicis Groupe reorganizują swój zarząd i uruchamiają nowe podmioty. Dom mediowy Starcom USA...

Dwie sieci domów mediowych wchodzące w skład Publicis Groupe reorganizują swój zarząd i uruchamiają nowe podmioty. Dom mediowy Starcom USA z Chicago, część Starcom MediaVest Group, powołał dwa nowe stanowiska w swoim zarządzie - chief marketing officer i managing director of investment and operations. Pierwsze z tych stanowisk obejmie Steven Fueling, który wcześniej pracował w kierownictwie firm Kmart, Bluelight.com, The Walt Disney Co. i Clorox Co. Drugie stanowisko obejmie John Muszynski, wiceprezes i chief broadcast investment Starcomu. Równocześnie Optimedia International z Nowego Jorku, część ZenithOptimedia Group, otwiera nowy oddział, którym kierować będzie Bob Flood. Oddział będzie się specjalizować w pracy dla firm oferujących nowe technologie, m.in. w działaniach związanych z szerokopasmowym internetem, technikami zapisu cyfrowego i płatną telewizją. Wśród klientów Optimedia Int. są takie firmy jak: BMW, L'Oreal i T-Mobile. ("Advertising Age")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.