Boeing wybrał trzy agencje z grupy WPP do obsługi projektu brandingowego

Producent samolotów Boeing Co. wybrał trzy agencje z grupy WPP: Ogilvy & Mather, OgilvyOne i 141 Worldwide, do obsługi swojego...

Producent samolotów Boeing Co. wybrał trzy agencje z grupy WPP: Ogilvy & Mather, OgilvyOne i 141 Worldwide, do obsługi swojego nowego projektu promującego markę Boeing, który ma być skierowany zarówno do klientów biznesowych, jak i do konsumentów. Budżet tego programu, którego start planowany jest latem br. (obejmie swoim zasięgiem Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię i rynki azjatyckie), szacowany jest na mniej więcej 50 mln dol. Jego celem ma być wprowadzenie nowego wyposażenia i dotarcie do klientów, którzy latają samolotami Boeinga. W przeglądzie ofert poza zwycięskimi firmami z grupy WPP uczestniczyły także agencje z grupy Omnicom (m.in. GMR Marketing) oraz agencja Foote Cone & Belding Worldwide (należąca do grupy Interpublic). ("Advertising Age")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.