Grupa OS3 multimedia przygotowała nowy projekt dla marki Reporter

Projektowany i obsługiwany przez agencję OS3 multimedia serwis www.reporter.com.pl po pół roku przeszedł gruntowną przebudowę. Ma to związek z wprowadzeniem...

Projektowany i obsługiwany przez agencję OS3 multimedia serwis www.reporter.com.pl po pół roku przeszedł gruntowną przebudowę. Ma to związek z wprowadzeniem do sprzedaży kolekcji odzieżowej marki Reporter na sezon wiosna/lato 2004. Wszystkie materiały poligraficzne, podobnie jak w przypadku poprzedniej kolekcji, przygotowała firma Jotka Print Design. Fotografie wykorzystane w serwisie i poligrafii powstały w studiu fotograficznym Inis Fotografia. Wszystkie trzy firmy budujące wizerunek marki Reporter są częścią grupy medialnej OS3 group. "Od początku współpracy OS3 group z marką Reporter założyliśmy, że wszystkie działania OS3 multimedia, Inis i Jotki będą spójne. Serwis internetowy ciągle się rozwija, nawiązując bezpośrednio do tego, co pojawia się w promocyjnych materiałach drukowanych Reportera. Wykorzystujemy istnienie grupy do tworzenia silnych przekazów, które przynoszą naszemu klientowi wymierne efekty. Zależy nam, aby internauta pozytywnie utrwalił markę Reporter i przypomniał sobie o niej podczas zakupów, żeby strona Reportera mocno wyróżniała się na tle konkurencji" - powiedział Michał Korepta, koordynator projektu Reporter w OS3 multimedia. Kreacja serwisu wprowadziła nowe rozwiązania. Sposób nawigacji na stronie w postaci jazdy rollercoasterem ma zatrzymać internautów na stronie. Na stronie dodano 150 fotografii z całej, liczącej ok. 700 pozycji oferty Reportera. Dział serwisu "Być trendy" jest formą miniedukacji internauty oraz wyróżnia markę poprzez pokazanie stylu projektowania. Główne założenie serwisu to promowanie i pozycjonowanie marki Reporter jako trendowej, nowoczesnej i dynamicznej. Jotka Print Design przygotowała nowy katalog tworzący wyjątkowy klimat w postaci bardzo dobrych fotografii. Ponadto Jotka buduje graficzną identyfikację wizualną Reportera poprzez produkcję papeterii, plakatów, katalogów handlowych, wielkoformatowych posterów, folderów i innych materiałów. Firmie powierzono również aranżację grafiki do nowo otwartych sklepów Reportera (na początek w Krakowie i Chorzowie), gdzie firma przygotowała indywidualne postery tworzące tło do ekspozycji nowej kolekcji. Jotka jest także odpowiedzialna za nowe logo serii casual & sport wear. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.