Marek Drabik odchodzi z Biura Reklamy "Polityki"

Od początku kwietnia br. nastąpi zmiana w Biurze Reklamy tygodnika "Polityka" wydawanego przez Spółdzielnię Pracy "Polityka". Likwidacji ulegnie stanowisko zastępcy...

Od początku kwietnia br. nastąpi zmiana w Biurze Reklamy tygodnika "Polityka" wydawanego przez Spółdzielnię Pracy "Polityka". Likwidacji ulegnie stanowisko zastępcy dyrektora BR "Polityki". Obecnie zajmuje je Marek Drabik, który rozstaje się z firmą. Powstanie również nowe stanowisko kierownika BR - menedżera zespołu. Funkcję tę przejmie Izabela Kowalczyk-Dudek, która awansowała ze stanowiska handlowca. Zespół BR tygodnika powiększy się także o osobę odpowiedzialną za prezentacje, analizy i realizację działań prosprzedażowych wspomagających handlowców. Nazwisko osoby, która obejmie to stanowisko, nie zostało podane. Marek Drabik w BR "Polityki" pracował od początku grudnia ub.r. Wcześniej był dyrektorem ds. rozwoju w firmie Pixzell. (JD, KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.