Firma Program pracuje dla BBC Prime

Firma Program rozpoczęła od połowy marca współpracę z zakresu PR i marketingu z brytyjskim kanałem rozrywkowym BBC Prime. Dotychczas Program...

Firma Program rozpoczęła od połowy marca współpracę z zakresu PR i marketingu z brytyjskim kanałem rozrywkowym BBC Prime. Dotychczas Program prowadził dla BBC Prime usługi dystrybucyjne. Współpraca rozpoczęła się w momencie wprowadzenia w BBC Prime polskich napisów. Obecnie kanał dostępny jest w ponad 1,5 mln domów w Polsce. Firma Program powstała w 2000 r. jako firma dystrybucyjna, obsługuje m.in.: BBC Prime, National Geographic Channel i Travel Channel, Extreme Sports Channel, Club i 4.fun.tv. Firma zajmuje się kompleksowymi działaniami marketingowymi i konsultingowymi wspierającymi sprzedaż i dystrybucję kanałów telewizyjnych na rynku sieci kablowych, platform satelitarnych oraz w internecie. W 2003 r. Program przyłączył się do Nova Communications Group. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.