Agencja reklamowa Capitol w trakcie reorganizacji

Agencja reklamowa Capitol, której dwóch pracowników zasiliło ostatnio zespół nowego domu mediowego Mediaon (pisaliśmy o nim w DS "MMP" z...

Agencja reklamowa Capitol, której dwóch pracowników zasiliło ostatnio zespół nowego domu mediowego Mediaon (pisaliśmy o nim w DS "MMP" z 19 marca), jest obecnie restrukturyzowana. Jak powiedział Czesław Biliński, general manager agencji Capitol, jednym z elementów reorganizacji jest likwidacja stanowiska dyrektora mediów, które zajmował do niedawna Krzysztof Raczyński, obecnie dyrektor mediów w Mediaon. "Nie będziemy potrzebowali osoby o takim zakresie obowiązków, ponieważ planujemy ścisłą współpracowacę z Mediaon, a także z innymi domami mediowymi, w tym między innymi z Brand Connection" - mówi Biliński. Do Mediaon odeszła także Agata Kin, dyrektor ds. obsługi klienta w agencji Capitol. Jej stanowisko w Capitolu według Bilińskiego zostało już obsadzone, ale personalia nowej osoby nie są jeszcze ujawnione. Niewykluczone, że w najbliższym czasie z Capitolu zostaną wyodrębnione nowe firmy. Jedna z nich zajmie się usługami BTL. Biliński nie chciał ujawnić szczegółów na ten temat. Agencja Capitol według zapewnień dyrektora zakończyła ub.r. z zyskiem. Do klientów agencji należą firmy: Ziołopex, Sanofi-Synthelabo i Janssen-Cilag. (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.