On Board PR rozpoczęła współpracę z URSA International GmbH

On Board PR zajmie się koordynacją działań public relations w Polsce dla URSA International GmbH - jednego z wiodących producentów...

On Board PR zajmie się koordynacją działań public relations w Polsce dla URSA International GmbH - jednego z wiodących producentów materiałów izolacyjnych w Europie. Działania te są częścią międzynarodowego programu public relations realizowanego przez firmę URSA. Jego zadaniem będzie pozycjonowanie firmy URSA i jej produktów jako lidera na rynku materiałów izolacyjnych. Współpraca z URSA ma charakter długoterminowy. Jej pierwszym etapem będzie prowadzenie analiz informacji dotyczących marki URSA oraz rynku materiałów budowlanych w Polsce. Analizy są wstępem do opracowania strategii PR i rozpoczęcia kompleksowego programu komunikacyjnego. Firma URSA to spółka-córka należąca do hiszpańskiego inwestora - Grupy Uralita, w Polsce zarejestrowana jest jako URSA Polska Sp. z o.o. (MM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.