Coca-Cola wycofuje w Wielkiej Brytanii całą partię wody Dasani

Coca-Cola wycofuje w Wielkiej Brytanii całą partię wody Dasani, po tym jak stwierdzono, że zawiera ona zbyt duże ilości rakotwórczej...

Coca-Cola wycofuje w Wielkiej Brytanii całą partię wody Dasani, po tym jak stwierdzono, że zawiera ona zbyt duże ilości rakotwórczej substancji. Sprawa może dotyczyć około 500 tys. butelek wody. Władze sanitarne i koncern uspokajają, że jednorazowe spożycie wody nie spowoduje skutków zdrowotnych. Coca-Cola uruchomiła także infolinię dla konsumentów, którzy mają pytania w tej sprawie. Jest to już drugi w ostatnich tygodniach skandal związany z brandem Dasani. Wcześniej Coca-Cola potwierdziła plotki o tym, że Dasani to woda z wodociągu oczyszczana i mineralizowana. W Wielkiej Brytanii Dasani będzie miała niebawem kampanię reklamową przygotowaną przez agencję Lowe. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.