Peppermint przygotowała billboardy sponsorskie Onkena do emisji w TVN-ie

"Onken budzi zmysły" - to tytuł kampanii telewizyjnej Jogurtów Wiosennych Onkena, która rozpoczęła się w telewizji TVN. Na kampanię składają...

"Onken budzi zmysły" - to tytuł kampanii telewizyjnej Jogurtów Wiosennych Onkena, która rozpoczęła się w telewizji TVN. Na kampanię składają się billboardy sponsorskie w bloku prognozy pogody, które przygotowała agencja Peppermint. Grupą docelową kampanii są kobiety w wieku 16-46 lat, mieszkające w dużych miastach. Ośmiosekundowy spot przedstawia sceny konsumpcji jogurtu przez parę młodych ludzi. Celem akcji jest zbudowanie świadomości marki Onken oraz produktów z grupy Jogurt Wiosenny. Kampania potrwa do końca kwietnia. Zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Brand & Media OMD. Billboardy sponsorskie są pierwszym projektem agencji Peppermint dla Onkena. Agencja wygrała ten budżet po przetargu, który został rozstrzygnięty miesiąc temu. Wcześniej Onken był obsługiwany przez agencję Demo Effective Launching. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.