Firma BP przygotowała dwie akcje promocyjne gazu płynnego

Agencja Demo Effective Launching po wygraniu przetargu na kompleksową obsługę budżetu reklamowego działu gazu płynnego BP Polska na cały 2004...

Agencja Demo Effective Launching po wygraniu przetargu na kompleksową obsługę budżetu reklamowego działu gazu płynnego BP Polska na cały 2004 r. przygotowuje dwie akcje promocyjne. Pierwsza z nich prowadzona jest pod hasłem "Ty nam, my Tobie". Jej celem jest zachęcenie architektów, specjalistów od montażu systemów grzewczych oraz osób prywatnych, aby namawiali swoich klientów i znajomych do ogrzewania domów gazem płynnym BP. Za każdego nowego klienta BP przewidziana jest gratyfikacja pieniężna. Akcja potrwa do końca 2004 r. i będzie reklamowana w specjalistycznych serwisach internetowych (Kalejdoskop Budowlany, Polski Instalator, Murator) oraz na stacjach benzynowych BP. Druga promocja prowadzona jest pod hasłem "Ciepła cena plus antena". W jej ramach każdy, kto zdecyduje się na ogrzewanie domu gazem płynnym BP, będzie mógł skorzystać z promocyjnych cen instalacji systemu grzewczego. Promocja gazu połączona jest z promocją Cyfry Plus, która każdemu nowemu klientowi BP oferuje darmową antenę satelitarną i wysoki rabat za korzystanie ze swojej oferty programowej. Akcja potrwa do końca lipca br. i będzie reklamowana w najpopularniejszych dziennikach regionalnych, miesięczniku "Murator" oraz w serwisie internetowym Muratora. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.