Dom Marki Max von Jastrov przygotował nową identyfikację wizualną firmy Yara Poland

Firma Hydro Poland, oferująca nawozy dla rolnictwa i ogrodnictwa, zmienia nazwę na Yara Poland. Zmiany głównych elementów tożsamości marki -...

Firma Hydro Poland, oferująca nawozy dla rolnictwa i ogrodnictwa, zmienia nazwę na Yara Poland. Zmiany głównych elementów tożsamości marki - nową nazwę, modyfikację logo oraz system identyfikacji wizualnej - przygotowała firma Dom Marki Max von Jastrov. W związku z rebrandingiem przeprowadzona zostanie kampania informacyjna obejmująca reklamę i inserty w prasie branżowej (17 tytułów) oraz mailing z pakietem informacyjnym. Zmiana nazwy i identyfikacji wizualnej Hydro Poland jest wynikiem decyzji koncernu Norsk Hydro w Oslo podjętej w zeszłym roku o wydzieleniu ze struktur firmy działu produkującego nawozy i chemikalia Hydro Agri i wprowadzeniu go na rynki kapitałowe pod nazwą Yara. Nowa nazwa wywodzi się z języka staronorweskiego i jest modyfikacją słów oznaczających dobry plon oraz uprawę ziemi. (MM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.