HBO Polska uruchamia nową stronę internetową

HBO Polska, nadawca kanałów telewizyjnych HBO, HBO2 i AXN, uruchamia nową stronę internetową. Wiąże się to ze strategią stacji związaną...

HBO Polska, nadawca kanałów telewizyjnych HBO, HBO2 i AXN, uruchamia nową stronę internetową. Wiąże się to ze strategią stacji związaną z obecnością w internecie. "W całej Europie Środkowo-Wschodniej regionalne witryny od tej pory będą miały jednolity wygląd i funkcje" - powiedziała Agnieszka Niburska, PR manager HBO Polska. Opracowaniem nowej witryny i koordynacją działań z tym związanych zajął się regionalny oddział HBO w Budapeszcie. Strona zawiera poszerzone informacje na temat programmingu stacji. Stylistyka strony nawiązuje do identyfikacji wizualnej anten HBO. Na stronie można zamówić cykliczny biuletyn HBO, dostępne są gadżety internetowe (wygaszacze ekranu, tapety, pocztówki elektroniczne). Stronę zaopatrzono w szybkie linki, dzięki którym internauci mogą przemieszczać się z witryny HBO na HBO Max Pak oraz AXN. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.