David Patton będzie odpowiedzialny za markę PlayStation w Europie

Chris Deering, który objął stanowisko szefa koncernu Sony Europe w ramach restrukturyzacji paneuropejskich struktur marketingowych, powołał Davida Pattona na stanowisko...

Chris Deering, który objął stanowisko szefa koncernu Sony Europe w ramach restrukturyzacji paneuropejskich struktur marketingowych, powołał Davida Pattona na stanowisko senior vice-president of communications. Patton będzie odpowiedzialny przede wszystkim za marketing flagowej marki firmy PlayStation. Do tej pory pełnił funkcję vice-president of marketing for Sony Computer Entertainment Europe. Obecnie zajmie się przeglądem wszystkich działań z zakresu korporacyjnej i marketingowej komunikacji Sony w Europie. Budżet marki PlayStation (produkt pojawił się na rynku w 1995 r.) jest obsługiwany przez sieć agencyjną TBWA. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.