Samsung w promocji Plus GSM

Po raz pierwszy do sieci sprzedaży Plus GSM trafił telefon marki Samsung. W najnowszej promocji model SGH-600 jest dostępny wraz...

Po raz pierwszy do sieci sprzedaży Plus GSM trafił telefon marki Samsung. W najnowszej promocji model SGH-600 jest dostępny wraz z aktywacjąĘw cenie 749 zł netto, poza promocją 1398 zł netto bez aktywacji. Wprowadzenie produktu jest wsparte kampanią, głównie prasową, realizowaną przez Plus GSM i współfinasowaną przez Samsunga. Są też własne reklamy prasowe firmy Samsung prezentujące tylko ten telefon, które przygotowała agencja Rexan. Model Samsung SGH-600 jest pierwszym telefonem tej marki oferowanym w Polsce, ale w wielu krajach europejskich oferowane były już dwa poprzednie modele firmy. Teraz Samsung koncentruje się na segmencie rynku High End i już wkrótce na rynek powinny trafić kolejne modele z wyższej półki. Nie wiadomo, czy telefony Samsunga będą dostępne tylko w dystrybucji Plus GSM. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.