Wspólny projekt Polsatu i Endemol-Neovision niebawem na ekranach

Polsat wprowadza nowy format telewizyjny - reality show "Kłamca". Program pokazywany będzie od 22 kwietnia o godz. 21.35. Format powstaje...

Polsat wprowadza nowy format telewizyjny - reality show "Kłamca". Program pokazywany będzie od 22 kwietnia o godz. 21.35. Format powstaje we współpracy Polsatu z firmą Endemol-Neovision, która dotychczas pracowała w Polsce dla TVN-u (przygotowywała m.in. reality show "Big Brother" i "Jestem, jaki jestem" oraz teleturniej "Milionerzy"). Oryginalny tytuł programu to "The Judas Game". "Kłamca" utrzymany jest w konwencji gry psychologicznej. Udział w programie bierze 6 osób. Uczestnicy spędzają 4 godz. w specjalnym zamkniętym studiu. Ich reakcje rejestrowane są przez 10 kamer poprzez lustra weneckie. Każdy z uczestników opowiada swoją historię i stara się przekonać pozostałych, że to jemu należy się nagroda. Jeden z uczestników kłamie. Każdy uczestnik wskazuje osobę, która według niego jest kłamcą. Kto zbierze najwięcej głosów, odpada. Uczestnicy mają do wygrania 15 tys. zł. Format miał już swoje lokalne edycje w Holandii i Niemczech. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.