Dezodorant Axe reklamowany na nośnikach PIA

W maju rozpocznie się kampania dezodorantu Axe (Unilever Polska) na Ambientach PIA, małoformatowych nośnikach należących do Polonia Indoor Advertising. Ambienty...

W maju rozpocznie się kampania dezodorantu Axe (Unilever Polska) na Ambientach PIA, małoformatowych nośnikach należących do Polonia Indoor Advertising. Ambienty PIA rozmieszczone są w łazienkach klubów, kawiarni, kin i innych kompleksów rekreacyjnych oraz rozrywkowych znajdujących się w największych miastach Polski. Wzmocnieniem i uzupełnieniem kampanii prowadzonej na Ambientach PIA są testery Axe w łazienkach wybranych pod tym kątem lokali. "W kampanii Axe zwracamy się do młodych mężczyzn, którzy chętnie towarzysko spędzają czas i są otwarci na nowe doświadczenia. Mamy świadomość, że na Ambientach PIA będziemy wszedzie tam, gdzie ci młodzi panowie bawią się, relaksują i spędzają przyjemnie czas" - mówi Piotr Wałęski, buying director Initiative Warszawa. O kampanii Axe pisaliśmy w DS "MMP" z dn. 5 marca. (MM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.