Wiosenna promocja kosmetyków Baltic Company

Od początku kwietnia rozpoczyna się kampania reklamowa kosmetyków kolorowych IsaDora połączona z promocją płyty Ani Dąbrowskiej "Samotność po zmierzchu". Ania...

Od początku kwietnia rozpoczyna się kampania reklamowa kosmetyków kolorowych IsaDora połączona z promocją płyty Ani Dąbrowskiej "Samotność po zmierzchu". Ania Dąbrowska jest twarzą marki i w ramach współpracy ukaże się na okładce majowego wydania "Cosmopolitan" i czerwcowego "Marie Claire" w makijażu i obok kosmetyków IsaDory. Reklamy prasowe będą publikowane w następujących tytułach: "Viva!", "Vita", "Olivia", "Cosmopolitan", "Zwierciadło" oraz "Make-up". Ponadto rozpoczyna się kampania promocyjna w Radiu Eska połączona z konkursami dla słuchaczy. Baltic Company jest dystrybutorem takich marek jak Revlon, Pupa, IsaDora, ArtDeco, Sergio Tacchini, Krizia. W br. firma zyskała dwie nowe marki - So Blond - kosmetyki do pielęgnacji włosów dla blondynek oraz luksusową linię zapachową dla mężczyzn holenderskiego domu mody Van Gils. Planowane są obecnie działania PR dla nowych brandów oraz rozwijana jest sieć dystrybucji. Kampania reklamowa prawdopodobnie odbędzie się na przełomie maja i czerwca. (MM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.