Polfa Grodzisk wprowadzi na rynek nowe marki, na razie reklamuje Folik

Polfa Grodzisk rozpocznie w kwietniu br. kampanię reklamową leku marki OTC Folik. Przetarg na opracowanie prasowego layoutu reklamowego na potrzeby...

Polfa Grodzisk rozpocznie w kwietniu br. kampanię reklamową leku marki OTC Folik. Przetarg na opracowanie prasowego layoutu reklamowego na potrzeby kampanii wygrała agencja CB4 Promocja. Reklama pojawi się w magazynach, m.in.: "Mam dziecko", "Zdrowie", "Zdrowie i Uroda", "Vita", "Dziecko", "Twoje Dziecko", "Olivia", "Mamo, to ja", "Świat Kobiety", "Bella", "Wszystko dla dziecka". Kampania potrwa do sierpnia br. Za jej opracowanie od strony mediowej odpowiada klient we własnym zakresie. Planowane działania reklamowe dla marki Folik w 2004 r. mają spowodować wzrost znajomości leku wśród grupy docelowej oraz przyczynić się do wzrostu sprzedaży. Opracowany materiał będzie wykorzystywany nie tylko w prasie, ale po zakończeniu kampanii prasowej także na ulotkach dla pacjentów, w folderach dla lekarzy i farmaceutów, na plakatach, na stronie internetowej. W drugiej połowie roku Polfa Grodzisk zamierza wprowadzić na rynek zupełnie nowe produkty i planowane jest rozpisanie przetargu do ich obsługi. Szczegóły na ten temat na razie nie zostały ujawnione. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.