Tchibo wprowadza markę Family na szybko rosnący rynek napojów kawowych 3 w 1

Tchibo Warszawa będzie oferować pierwszy produkt z szybko rozwijającej się kategorii 3 w 1 (połączenie kawy instant, cukru i mleka)....

Tchibo Warszawa będzie oferować pierwszy produkt z szybko rozwijającej się kategorii 3 w 1 (połączenie kawy instant, cukru i mleka). Nowa kawa będzie używać najbardziej popularnej submarki Tchibo Family i pojawi się jako Family 3 w 1 zarówno w pojedynczych saszetkach, jak i opakowaniach po 10 sztuk. Wsparcie produktu to materiały POS - woblery i displaye przy kasach, które przygotowała agencja reklamowa Scholz & Friends Warszawa. Kategoria 3 w 1 jest na rynku kawy przebojem ostatnich miesięcy. Według danych ACNielsen sprzedaż w tej kategorii w okresie badawczym październik/listopad 2003 wzrosła 24-krotnie w stosunku do przełomu października i listopada 2002. W ciągu tego okresu udziały kategorii 3 w 1 w segmencie kaw instant wzrosły z 1 proc. do 10 proc. w ujęciu wartościowym i z 1 proc. do 18 proc. w ujęciu ilościowym. Produkty 3 w 1 oferują także m.in.: Nestle, Kraft i Mokate. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.