Henyo Behrendt rozpocznie obsługę budżetu Basell Orlen Polyolefins

Agencja reklamowa Henyo Behrendt rozpocznie współpracę z firmą z branży chemicznej Basell Orlen Polyolefins. Szczegóły procedur przetargowych oraz szczegóły planowanych...

Agencja reklamowa Henyo Behrendt rozpocznie współpracę z firmą z branży chemicznej Basell Orlen Polyolefins. Szczegóły procedur przetargowych oraz szczegóły planowanych działań marketingowych nie zostały ujawnione. Jerzy Sauter, marketing manager w Basell Orlen Polyolefins, w chwili powstawania tej informacji był nieuchwytny. Basell Orlen Polyolefins jest spółką joint venture, która produkuje i sprzedaje polietylen, polipropylen oraz zaawansowane produkty poliolefinowe w Polsce. Firma została założona w marcu 2003 przez PKN Orlen oraz firmę Basell będącą największym producentem polipropylenu. Oferta spółki obejmuje szeroki wachlarz produktów Basell Orlen wytwarzanych w fabryce w Płocku i pochodzących z międzynarodowej sieci zakładów produkcyjnych koncernu Basell. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.