Bartłomiej Fukiet został nowym naczelnym magazynu "Cinema"

Bartłomiej Fukiet zastąpi Jacka Mateckiego na stanowisku redaktora naczelnego miesięcznika "Cinema". Zmiana redaktora naczelnego nastąpiła w wyniku przejęcia przez Geronię...

Bartłomiej Fukiet zastąpi Jacka Mateckiego na stanowisku redaktora naczelnego miesięcznika "Cinema". Zmiana redaktora naczelnego nastąpiła w wyniku przejęcia przez Geronię Poland licencji na wydawanie filmowego magazynu. Fukiet był wcześniej przez dwa lata dziennikarzem "Cinemy". Jak powiedziała Monika Marszewska, dyrektor wydawnictwa Geronia Poland, Fukiet obejmie swoje obowiązki na początku przyszłego roku. Geronia Poland, wydawca polskiej edycji "Hustlera", przejęła wydawanie "Cinemy" na początku grudnia br. Magazyn ukazuje się na licencji niemieckiego magazynu "Cinema". Poprzednim wydawcą była spółka Film Publishing Poland. Nowy wydawca przygotowuje obecnie zmiany w zawartości merytorycznej magazynu. "W piśmie pojawią się felietony m.in. Kuby Wojewódzkiego oraz wywiady Marzeny Rogalskiej" - mówi Marszewska. Wpływy reklamowe miesięcznika "Cinema" w pierwszym półroczu br. wyniosły 1,8 mln zł (dane: Expert Monitor).(JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.