Agencje NoS/BBDO i Orbita zacieśniają współpracę

Agencja reklamowa NoS/BBDO zamierza podpisać umowę o partnerskiej współpracy z agencją Orbita świadczącą usługi w zakresie działań komunikacyjnych w internecie....

Agencja reklamowa NoS/BBDO zamierza podpisać umowę o partnerskiej współpracy z agencją Orbita świadczącą usługi w zakresie działań komunikacyjnych w internecie. Firma Orbita w 100 proc. należy do Jacka Wilczkowskiego, dyr. generalnego agencji. "Współpracowaliśmy już z Orbitą podczas realizacji wielu projektów, m.in. dla Masterfoods Polska, DCAP (Chrysler/Jeep) - powiedział Jacek Stalewski, dyr. generalny NoS/BBDO. - Teraz przyszła pora na nawiązanie ściślejszej współpracy. Zamierzamy oprócz współpracy nad naszymi aktualnymi klientami występować ze wspólną z Orbitą ofertą w przypadku starania się o nowy biznes". Podpisanie umowy jest spodziewane w ciągu najbliższych tygodni. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.