Agencja reklamowa z Małopolski w sieci E3

Krakowska agencja Epoka została włączona w poczet członków międzynarodowej sieci niezależnych agencji reklamowych typu full service o nazwie E3 The...

Krakowska agencja Epoka została włączona w poczet członków międzynarodowej sieci niezależnych agencji reklamowych typu full service o nazwie E3 The European Network for Integrated Marketing Communication. Jest to jedyna agencja z Małopolski należąca do tego typu międzynarodowych struktur i jedyna w Polsce w sieci E3. Sieć ta istnieje od 20 lat i skupia 17 członków z 11 krajów europejskich. Powołana do życia w Szwajcarii, zapewnia wszystkim swoim członkom pomoc know-how, polegającą na wymianie informacji dotyczących np. rynków w poszczególnych krajach, trendów w polityce marketingowej przedsiębiorstw, nowych metod stosowanych przy budowie strategii reklamowych itp. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.