Fox Kids rozpoczyna promocję online lodów Power Rangers

Fox Kids rozpoczyna współpracę z firmą Brand Innovations, produkującą m.in. gadżety promocyjne, i niezależną agencją Connexus Group specjalizującą się w...

Fox Kids rozpoczyna współpracę z firmą Brand Innovations, produkującą m.in. gadżety promocyjne, i niezależną agencją Connexus Group specjalizującą się w sponsoringu. Współpraca dotyczyć będzie lodów Power Rangers Ninja Storm. Fox Kids prowadzić będzie promocję tego licencjonowanego produktu w internecie. Dzieci będą mogły rejestrować się na witrynie Fox Kids i przejść do podstrony na temat lodów, gdzie można wygrać nagrody. Promocja potrwa od kwietnia do września. Sponsorem podstrony jest Brand Innovations, producent figurek z filmu "Power Rangers". Firma będzie mieć możliwość umieszczenia na tej stronie bannerów reklamowych na temat innych swoich produktów. Kampania telewizyjna i prasowa prowadzona będzie od maja do lipca. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.