MasterCard powiązał promocję kart z rozgrywkami UEFA Euro 2004

MasterCard, operator systemu kart płatniczych, powiązał promocję swoich produktów z rozgrywkami piłkarskimi UEFA Euro 2004. Akcja przebiega pod hasłem "Karta...

MasterCard, operator systemu kart płatniczych, powiązał promocję swoich produktów z rozgrywkami piłkarskimi UEFA Euro 2004. Akcja przebiega pod hasłem "Karta wstępu na finał". Jej celem jest zwiększenie liczby transakcji dokonywanych kartami MasterCard, MasterCard Electronic i Maestro. Promocja skierowana jest do posiadaczy kart, którzy w okresie 1 kwietnia - 16 maja 2004 r. zapłacą kartą za zakupy o wartości przynajmniej 100 zł. Uczestnicy promocji wezmą udział w losowaniu cennych nagód, m.in. aparatów cyfrowych Canon PSA 75 oraz czteroosobowej tygodniowej wycieczki do Portugalii i na finał piłkarskich mistrzostw Europy UEFA Euro 2004. Jako działania wspierające promocję zaplanowano kampanię w mediach obejmującą: stacje telewizyjne (TVP, TVN, TV4), Radio Zet i wiodące tytuły prasowe. Promocji towarzyszyć będzie akcja informacyjna i turniej gry w piłkarzyki zorganizowany na terenie 16 wybranych centrów handlowych w całej Polsce. Agencją przygotowującą adaptacje reklam jest McCann-Erickson Polska. Mechanizm promocji opracowała firma marketing services MRM/Momentum, a domem mediowym odpowiedzialnym za przygotowanie kampanii jest Universal McCann. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.