Peugeot Polska wspiera sprzedaż modelu Peugeot 307CC

Agencja reklamowa Euro RSCG New Europe przygotowała kampanię wspierającą sprzedaż samochodu Peugeot 307CC. Działania reklamowe potrwają od 22 marca do...

Agencja reklamowa Euro RSCG New Europe przygotowała kampanię wspierającą sprzedaż samochodu Peugeot 307CC. Działania reklamowe potrwają od 22 marca do 29 kwietnia br. W telewizji i kinach emitowana jest reklama pt. "Jajka". Kampania prowadzona jest w stacjach telewizyjnych (TVN24, Discovery, Ale Kino!, National Geographic, Europa Europa, Fashion TV), kinie, prasie ("Duży Format" - "Gazeta Wyborcza", "Viva", "CKM", "Playboy", "Voyage", "Auto Motor i Sport", "Men's Health", "Rejs", "National Geographic", "Harvard Business Review", "Top Class", "Café", "A4" i "Media i Marketing Polska") oraz w internecie. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Brand & Media OMD. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.