Radio Plus dystrybuuje swój magazyn z bezpłatną gazetą "Metropol"

Radio Plus Łagodne Przeboje dystrybuuje trzeci numer swojego kolorowego magazynu w nakładzie stu tysięcy egzemplarzy wraz z dziennikiem "Metropol". Na...

Radio Plus Łagodne Przeboje dystrybuuje trzeci numer swojego kolorowego magazynu w nakładzie stu tysięcy egzemplarzy wraz z dziennikiem "Metropol". Na okładce znalazła się słuchaczka wybrana w specjalnym castingu na najbardziej uśmiechniętą twarz rozgłośni. Najnowsze wydanie pisma związane jest z pierwszymi urodzinami stacji, które obchodzone są na antenie przez cały marzec. W magazynie słuchacze znajdą podstawowe informacje o radiu, muzyce oraz ciekawostki o prezenterach. Jednocześnie na antenie trwa konkurs, w którym do wygrania jest 10 tys. zł, wieże stereo, kina domowe DVD i inne prezenty. W magazynie słuchacze znajdą specjalny kupon, który ma ułatwić wygraną. Pierwszy numer pisma ukazał się wiosną 2003, drugi w grudniu 2003 roku. Kolejny zostanie wydany w czerwcu br. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.