Toyota Motor Poland będzie sponsorem transmisji J&S Cup w TVP1

Toyota Motor Poland została oficjalnym sponsorem transmisji telewizyjnych turnieju tenisa ziemnego J&S Cup organizowanego po raz trzeci przez firmę J&S...

Toyota Motor Poland została oficjalnym sponsorem transmisji telewizyjnych turnieju tenisa ziemnego J&S Cup organizowanego po raz trzeci przez firmę J&S Energy. Tegoroczny turniej zostanie rozegrany w dniach 24 kwietnia - 2 maja. Toyota Motor Poland jest oficjalnym sponsorem J&S Cup obok takich firm jak bank BNP Paribas, hotel Rialto, Sinnet i Dunlop. Marka ta pojawi się więc w kampanii promującej turniej, przygotowanej od strony mediowej przez Zenith Media, ale oprócz tego Toyota będzie jedynym sponsorem relacji z zawodów w TVP1. Na potrzeby kampanii sponsoringowej przygotowane zostały przez agencję reklamową Saatchi & Saatchi specjalne billboardy sponsorskie. Zaplanowano około 15 emisji w bardzo dobrych pasmach programowych. Samochody z floty Toyoty będą również prezentowane podczas turnieju. Marką tego producenta samochodów obrandowana zostanie także loża dla VIP-ów. W tym roku gwiazdami J&S Cup będą między innymi tenisistki Amelie Mauresmo i Venus Williams. Pula nagród w turnieju wynosi 585 tys. dol. (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.