Sąd oddalił skargę ZPR Express na decyzję KRRiTV w sprawie koncesji

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie oddalił skargę Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych Express (ZPR Express), właściciela sieci radiowych Eska i Gold FM,...

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie oddalił skargę Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych Express (ZPR Express), właściciela sieci radiowych Eska i Gold FM, na decyzję przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji udzielającą koncesji na rozpowszechnianie programu radiowego spółce Radio Muzyka Fakty z Krakowa (RMF). Spółka ZPR Express wnosiła w skardze o uchylenie decyzji przewodniczącego KRRiTV z 14 stycznia 2002 r. utrzymującej w mocy decyzję udzielającą koncesji RMF FM. 22 maja 2001 r. przewodniczący KRRiTV udzielił koncesji spółce RMF i jednocześnie odmówił udzielenia koncesji spółce ZPR Express. ZPR Express złożyły wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy, ale przewodniczący KRRiTV 14 stycznia 2002 r. utrzymał w mocy swoją poprzednią decyzję. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.