Magazyn "Wróżka" rozpoczął współpracę z kanałem telewizyjnym Discovery

Wydawnictwo Te-Jot, wydawca miesięcznika "Wróżka", kontynuuje proces zmian merytorycznych i graficznych w piśmie i planuje dalsze inwestycje z nim związane....

Wydawnictwo Te-Jot, wydawca miesięcznika "Wróżka", kontynuuje proces zmian merytorycznych i graficznych w piśmie i planuje dalsze inwestycje z nim związane. Do magazynu dołączy grafik Joanna Świerczyńska, która ostatnio pracowała w "Wysokich Obcasach" (Agora SA). "Wróżka" już określiła ilustracyjną stylistykę okładek i makiety pisma, teraz ją dopracowuje. Pismo poszerzyło zakres tematyczny. Zamieszcza treści psychologiczne, historyczne, naukowe i paranaukowe, poradnikowe, opowiadania. Rozpoczęło współpracę z kanałem telewizyjnym Discovery, co zaowocuje stałym cyklem artykułów od wydania majowego. Kolejnym partnerem "Wróżki" są wydawnictwa książkowe, w tym Jacek Santorski & Co. Magazyn zamieszcza felietony nowych autorów: Manueli Gretkowskiej, Jana Nowickiego, teksty Barbary Pietkiewicz z "Polityki". Proces zmian rozpoczęło przyjście Beaty Dzięgielewskiej na stanowisko prezesa rady programowej Te-Jot oraz Renaty Mikołajczyk na stanowisko redaktor naczelnej "Wróżki". Wcześniej Beata Dzięgielewska była naczelną "Zwierciadła", a Renata Mikołajczyk - jej zastępcą. Te-Jot planuje promocję "Wróżki" w punktach sprzedaży i na citylightach, ale szczegóły tych działań jeszcze nie są ustalone. Zmiany w piśmie, jak powiedziała Jolanta Otrębska, dyrektor reklamy i marketingu Te-Jot, przekładają się już na większe zainteresowanie pismem reklamodawców. Sukcesem jest pozyskanie uznanych polskich producentów kosmetyków. Te-Jot wydaje też tygodnik "Gwiazdy mówią" i dwumiesięcznik "Weranda". "Wróżka" ukazuje się od 10 lat, sprzedaje w miesiącu średnio powyżej100 tys. egzemplarzy (ZKDP). (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.