Darmowy przegląd telewizorów LG Electronics

W trzech miastach Polski Ń Warszawie, Lublinie i Łodzi użytkownicy telewizorów GoldStar i LG w ramach promocji mogą w jednym,...

W trzech miastach Polski Ń Warszawie, Lublinie i Łodzi użytkownicy telewizorów GoldStar i LG w ramach promocji mogą w jednym, określonym dniu czerwca, dokonać bezpłatnych przeglądów. Czyszczenie i podstawowe regulacje odbiorników są bezpłatne, a wykryte usterki można naprawić w ramach promocji za cenę niższą o 50 proc. Dodatkowo konsumenci korzystający z serwisu dostaną kupony umożliwiające zakup nowego telewizora LG z 5-procentowym rabatem. O promocji informują reklamy w prasie regionalnej (w Warszawie "Gazeta Stołeczna") przygotowane przez Ogilvy & Mather. Koszty bezpłatnych przeglądów i tańszych napraw współfinansują firmy serwisujące sprzęt LG, a wydatki na reklamę prasową obciążają wyłącznie LG Electronics Polska. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.