Grupa Wydawnicza "Infor" rozbudowuje Internetowy Serwis Prawny

Internetowy Serwis Prawny (ISP), płatny serwis portalu www.infor.pl, który oferuje informację prawną i gospodarczą, został powiększony o nowe działy i...

Internetowy Serwis Prawny (ISP), płatny serwis portalu www.infor.pl, który oferuje informację prawną i gospodarczą, został powiększony o nowe działy i narzędzia. Rozszerzono formułę ujednoliconych aktów prawnych, w jednym dziale zebrano opracowania związane z przystąpieniem do Unii Europejskiej, czyli porady, komentarze oraz monotematyczne opracowania na tematy związane z integracją Polski z Unią Europejską. Internetowy Serwis Prawny działa od stycznia 2003 r. i udostępnia prawie 15 tys. porad prawnych, około 50 tys. komentarzy i prawie 14 tys. aktów prawnych, a także 104 aktualizowane na bieżąco wskaźniki i stawki. Właścicielem portalu infor.pl oraz Internetowego Serwisu Prawnego jest Grupa Wydawnicza "Infor", wydawca m.in. "Gazety Prawnej". Aby uzyskać dostęp do zasobów ISP, należy wykupić abonament. (MM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.