Condor Post Production chce inwestować w produkcję reklamową w Polsce

Międzynarodowe studio produkcyjne Condor Post Production zamierza utworzyć swój oddział w Polsce. Szczegóły tego przedsięwzięcia nie zostały ujawnione. Zapowiedzią wejścia...

Międzynarodowe studio produkcyjne Condor Post Production zamierza utworzyć swój oddział w Polsce. Szczegóły tego przedsięwzięcia nie zostały ujawnione. Zapowiedzią wejścia na polski rynek jest obsadzenie stanowiska new business managera w berlińskim oddziale firmy Macieja Bociańskiego. Bociański zajmie się nawiązywaniem kontaktów ze studiami produkcyjnymi i agencjami reklamowymi w Polsce. Wcześniej pracował w agencjach reklamowych J. Walter Thompson/Parintex i McCann Communications. W 2001 r. rozpoczął pracę w Berlinie w spółce Agavis Media. Condor Post Production zajmuje się szeroko rozumianymi usługami z zakresu produkcji filmowej, m.in. postprodukcją, efektami specjalnymi, wykorzystaniem technologii cyfrowych oraz oprawą dźwiękową. Sieć dysponuje obecnie oddziałami w Amsterdamie, Londynie, Berlinie, Brukseli i Capetown. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.