Rok 2004 będzie udany dla największych grup reklamowych

Giganci światowej reklamy, m.in. WPP Group i Interpublic Group of Cos, znajdą się wśród największych zwycięzców w 2004 r., na...

Giganci światowej reklamy, m.in. WPP Group i Interpublic Group of Cos, znajdą się wśród największych zwycięzców w 2004 r., na który marketerzy planują najwyższe wydatki od kilku lat. Nowy raport grupy badawczej Fitch Ratings stwierdza, że globalne holdingi najbardziej skorzystają na dynamicznym wzroście rynku reklamy związanym m.in. z igrzyskami olimpijskimi w Atenach, turniejem piłkarskim Euro 2004 w Portugalii i wyborami prezydenckimi w USA. Według Fitch rynek szybko się zmienia, np. publiczność coraz bardziej odchodzi od tradycyjnych telewizji na rzecz kablowych, internetu czy gier wideo, a globalne holdingi reklamowe będą w stanie najszybciej przystosować się do zachodzących zmian. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.