Ad2-one będzie sprzedawać reklamy na stronach www Eurosportu

Firma Ad2-one będzie sprzedawać reklamy na stronach internetowych kanału sportowego Eurosport. Firma została wybrana w przetargu. Strona www Eurosportu ma...

Firma Ad2-one będzie sprzedawać reklamy na stronach internetowych kanału sportowego Eurosport. Firma została wybrana w przetargu. Strona www Eurosportu ma 85 mln odsłon i 2 mln unikalnych użytkowników w każdym miesiącu. Zawartość strony jest dostępna za pośrednictwem WAP, PDA, SMS, iTV i szerokopasmowego internetu. Eurosport to kolejny podmiot związany ze sportem w portfolio Ad2-one. Firma zajmuje się już stronami www Extreme i High TV - stacji dla fanów sportów ekstremalnych, oraz portalami: Yachts and Yachting, Goals Live i Sunday League. Zdaniem Davida Ormana, dyrektora sprzedaży Eurosportu, o wyborze Ad2-one zadecydowała wiedza firmy na temat rynku online oraz bardzo dobre relacje z reklamodawcami i domami sprzedaży klientów. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.