Modextil zbuduje sieć sklepów Franco Feruzzi i wprowadzi nowe produkty

Firma Modextil będzie rozwijać w tym roku sieć sklepów marki Franco Feruzzi. Pierwszy z nich zostanie otwarty 31 marca br....

Firma Modextil będzie rozwijać w tym roku sieć sklepów marki Franco Feruzzi. Pierwszy z nich zostanie otwarty 31 marca br. w warszawskim Centrum Handlowym "Blue City". Docelowo w tym roku w Polsce pojawią się 3 sklepy. Po salonie w Blue City w pierwszej połowie kwietnia br. otwarty zostanie sklep w Centrum Handlowym "Targówek", a na początku maja w Centrum Handlowym "Ursynów". Obecnie firma ma w swoim asortymencie koszule i krawaty. Jesienią na rynku pojawią się nowe produkty: swetry, bluzy, marynarki i spodnie. Nowości w portfolio firmy będą reklamowane w mediach, ale szczegóły są jeszcze opracowywane. Pod koniec marca br. rozpocznie się kampania reklamowa Franco Feruzzi w "Polityce", "Wprost", "Playboyu". Marka będzie także reklamowana w dodatku "Kreator" do majowego numeru "Playboya". (PU)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.