Renault Polska planuje wsparcie debiutu rynkowego modelu Grand Scenic

Renault Polska rozpocznie wkrótce kampanię launchową nowego samochodu Renault Grand Scenic. Będzie się ona składała z dwóch etapów: kampanii dni...

Renault Polska rozpocznie wkrótce kampanię launchową nowego samochodu Renault Grand Scenic. Będzie się ona składała z dwóch etapów: kampanii dni otwartych i właściwej kampanii nowego auta. Kampania dni otwartych potrwa od 9 kwietnia br. przez osiem dni. Obejmie telewizję (m.in. TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TVN24), prasę (m.in. "Gazeta Wyborcza", "Rzeczpospolita", "Tele Tydzień", "Polityka", "Wprost") i internet. Dni otwarte odbędą się w weekend 16-18 kwietnia br. Zaraz po ich zakończeniu ruszy właściwa kampania promująca Grand Scenica. Jak zapowiada Teresa Wielowieyska-Sławek, dyrektor reklamy Renault Polska, obejmie ona najprawdopodobniej wyłącznie telewizję i potrwa trzy tygodnie (mediaplan jest dopiero przygotowywany). Działaniom w telewizji towarzyszyć będą akcje BTL-owe, m.in. mailingi. Grand Scenic to zupełnie nowy model w portfolio Renault, który jest powiększoną (7-osobową) wersją minivana - Scenica. Grand Scenic to samochód rodzinny i jak zapowiada Teresa Wielowieyska-Sławek, właśnie wokół tej cechy auta będzie oparta komunikacja marketingowa. Centralnie przygotowane spoty reklamowe adaptowała agencja reklamowa Publicis, a planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Carat Polska. (MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.