Wilk Studio zaprojektowało opakowania dla Krakusa

W maju br. firma Animex SA wprowadzi na rynek wędliny marki Krakus w nowych opakowaniach. Autorem opakowań jest firma Wilk...

W maju br. firma Animex SA wprowadzi na rynek wędliny marki Krakus w nowych opakowaniach. Autorem opakowań jest firma Wilk Studio, która zwyciężyła w konkursie na projekt designerski marki Krakus. W konkursie brały udział także agencje DN Design i Randak Design. Na rynku w zmienionej szacie pojawiła się już część produktów mięsnych marki Constar - wyrobów wyróżniających się jakością i dostępnych cenowo szerokiemu gronu klientów. Designem całej linii opakowań marki Constar zajęła się agencja Soul & Mind. Kolejne produkty Constar sukcesywnie będą zmieniały swoje opakowania. Animex jest także w trakcie wyboru domu mediowego, któremu przekaże budżet mediowy marki Krakus. W najbliższym czasie ma być wyłoniona zwycięska agencja mediowa. (MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.