JWT/Parintex zlikwidowała Red Cell w swoich strukturach, Testardo jedynym właścicielem nazwy

Rafał Baran, dyr. operacyjny agencji Testardo-Bates, poinformował, że jego agencja oficjalnie posługuje się nazwą Testardo Red Cell. "Spółka w Krajowym...

Rafał Baran, dyr. operacyjny agencji Testardo-Bates, poinformował, że jego agencja oficjalnie posługuje się nazwą Testardo Red Cell. "Spółka w Krajowym Rejestrze Spółek została już przerejestrowana. Zmieniona została cała nasza identyfikacja wizualna, adresy mailowe itp." - mówi Rafał Baran. Dodaje, że z centrali sieci dotarła do agencji informacja, iż na polskim rynku tylko agencja reklamowa Testardo ma prawo do posługiwania się w nazwie marką Red Cell. Istniejąca dotychczas na polskim rynku agencja Red Cell, należąca do grupy J. Walter Thompson/Parintex, została zlikwidowana. Jej pracownicy zostali przesunięci do innej spółki grupy - Virtual Window. Robert Gruszczyński, dotąd dyrektor zarządzający agencją Red Cell, objął tę samą funkcję w Virtual Window. Losy dotychczasowego menedżera tej struktury Daniela Skotnickiego (odszedł z firmy latem ub.r.) nie są znane. Obecnie do grupy J. Walter Thompson/Parintex należą firmy: Parallel (marketing services), Ink & Company (public relations) i Virtual Window (usługi interaktywne). (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.