Akcja teaserowa rozpoczyna program konsumencki papierosów Marlboro

Firma tytoniowa Philip Morris Poland SA rozpoczęła akcję teaserową wspierającą swoją sztandarową markę papierosów Marlboro. Do sprzedaży wprowadzane są paczki...

Firma tytoniowa Philip Morris Poland SA rozpoczęła akcję teaserową wspierającą swoją sztandarową markę papierosów Marlboro. Do sprzedaży wprowadzane są paczki w promocyjnych srebrno-czerwonych opakowaniach z nowoczesną grafiką przedstawiającą Marlboro Country. Według producenta akcja teaserowa ma komunikować program konsumencki skierowany do palaczy w wieku 18-30 lat, który rozpocznie się w maju br. W promocyjnych paczkach umieszczono kupony, po wypełnieniu których konsumenci mogą zarejstrować się w bazie danych i będą mogli wziąć udział w programie. Celem zarówno teasera, jak i samego programu ma być zbudowanie platformy komunikacyjnej z młodszymi (dorosłymi) palaczami poprzez zaprezentowanie, jak twierdzą przedstawiciele Philip Morris, "innego oblicza" Marlboro Country - program ma mieć charakter nowatorskiego konkursu i prowadzony będzie w oparciu o nowoczesne media. Obsługą marki Marboro zajmuje sią agencja reklamowa Leo Burnett. Według danych firmy Cyberserwis papierosy Marlboro miały w 2003 r. 7 proc. udziałów w sprzedaży hurtowej. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.