Klub Strategiczny zarekomendował zmiany w regulaminie Effie

Klub Strategiczny działający pod auspicjami Stowarzyszenia Agencji Reklamowych (SAR) złożył rekomendację zmian w regulaminie konkursu efektywności reklamowej Effie. "Postulaty wprowadzenia...

Klub Strategiczny działający pod auspicjami Stowarzyszenia Agencji Reklamowych (SAR) złożył rekomendację zmian w regulaminie konkursu efektywności reklamowej Effie. "Postulaty wprowadzenia korekt dotyczą przede wszystkim briefu zgłoszeniowego" - mówi Paweł Kastory, prezes zarządu SAR. Szczegóły zaplanowanych korekt nie zostały ujawnione. Z nieoficjalnych informacji wynika, że klub oczekuje zmian w składzie jury oraz proponuje stworzenie kilku gremiów jurorów według kryteriów branżowych. Rekomendacja została zaprezentowana przed komitetem organizacyjnym konkursu, który składa się zarówno z przedstawicieli zarządu SAR, jak i osób, które wcześniej współpracowały przy realizacji wcześniejszych edycji konkursu. Według Kastorego rekomendacje zmian zostaną rozpatrzone i przyjęte przez komitet w kwietniu br. Klub Strategiczny pozostaje nieformalną grupą menedżerów agencji reklamowych zajmujących się strategiami marek i komunikacji marketingowej. W tym roku ma się odbyć piąta edycja konkursu Effie. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.