Firma marketingowa Buongiorno Vitaminic prowadzi akcję przeciwko HIV

Buongiorno Vitaminic (BV), firma zajmująca się usługami z zakresu marketingu mobilnego, przygotowała kampanię społeczną w ramach walki z wirusem HIV...

Buongiorno Vitaminic (BV), firma zajmująca się usługami z zakresu marketingu mobilnego, przygotowała kampanię społeczną w ramach walki z wirusem HIV w Republice Południowej Afryki. BV, która ma swoje biura w wielu krajach Europy, m.in. we Włoszech i Wielkiej Brytanii, zaplanowała akcję, której celem jest pozyskanie darczyńców na rzecz walki z chorobą. W działaniach marketingowych zostaną wykorzystane przede wszystkim krótkie wiadomości tekstowe SMS. Akcja prowadzona jest w ramach programu prewencyjnego Lovelife realizowanego przez władze RPA. Według ostatnich badań ponad połowa mieszkańców tego kraju, którzy nie przekroczyli 15. roku życia, jest zarażona wirusem. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.